Stránky o seriálu M*A*S*H

Stránky o nejlepším seriálu MASH

Ostatní postavy

Major Sidney T. Freedman se účastní pravidelných konferencí. Na Klingerův případ si musel pořídit novou skříň. Nikdy nesložil přísahu věrnosti. Lidé by ho měli radši, kdyby na ně tak nezíral.

Plukovník Sam Flagg je plechový mužíček. Sám si láme ruce, aby mohl vyšetřovat tam, kde chce. Telegram podepisuje Váš milující syn královna Viktorie. Myslí tak blbě, že si musí čepici šroubovat. Objevuje se a mizí jako vítr. Nemá smyl pro humor. Jednou se pokoušel dostat do bezvědomí tím, že se praštil sluchátkem do hlavy. To se ale roztříštilo. Je to neuvěřitelný případ chodícího hnojiva. Flagg je trochu šíblý.

Pro Generála Claytona nikde nemají dost Sherry a zázvorové limonády. Hawkeye ho vzal na projížďku po Koreji v latríně.

Generál Mitchell ze vděčnosti za záchranu svého syna v táboře vystavěl důstojnický klub pro všechny důstojníky a jejich příbuzné

Poručík Kellyeová se ucházela o Hawkeyeho. Měla salmonelózu.

Rosie do pití přilévá vodu a od servírek si bere třicet procent spropitného. Důstojníci za ni zaskakovali v baru, jelikož měla polámaná žebra.

Jerry Scully je uprchlík z fronty. Na velitelství je známý svým neustálým měněním hodností jako “jojo”, přítel Margaret, Hawkeyeho a B.J.e.

Seržant Zaldo Zale opravoval generátor a ten vyletěl do vzduchu. Když zjistil, že ho podvádí žena, snažil se uhrát deset kol s rourou od kamen.

Seržant Luther Rizzo jevydřiduch. Věčně se povaluje a spí pod džípy. Měl salmonelózu.Upsal se pro armádu a džípu říká “véhikl”.Když si od něj Charles v největší nouzi půjčil peníze požadoval po něm 100% úroky za každý den.

Desátník Igor Straminsky měl psát gurmánské sloupky v Klingerových novinách. Mulcahyho pracně vypěstovanou kukuřici rozvařil. Po válce chce děla cokoliv, co nebudou lidé kritizovat. Měl salmonelózu.